Grilování plné chutí! Užijte si gurmánské zážitky s vychytávkami od Tescomy a Orionu

Léto je spojené s pohodovými večery strávenými u grilování. A jak připravit ty nejlepší pochoutky? Přeci se správným vybavením a pomůckami. Podívejte se na několik tipů, díky kterým bude grilování větší zábavou s pořádnou porcí chutí.

Tipy pro ještě lepší grilování

Co by to bylo za léto bez grilování? Pořádnou zahradní párty můžete uspořádat i s přenosným kompaktním grilem Party Time od Tescomy, takže si letní pohodičku užijete i na terase. Power gril Tescoma PARTY TIME má zabudovaný výkonný turbo ventilátor, díky němuž je připraven grilovat již za pouhých pět minut! Disponuje unikátním grilovacím roštem s odnímatelnou středovou částí, díky čemuž lze dřevěné uhlí doplňovat do zásobníku bez přerušení grilování, a přitom není třeba sundávat rozpálený rošt. Zásobník je navíc při grilování uzavřen poklopem, šťáva z jídla tak nekape do uhlíků, ale do nerezové nádoby. Výhodou této vychytávky je, že se při grilování z grilu nekouří.

Video Power gril PARTY TIME

Praktická je také grilovací deska pro přípravu pokrmů v plynové nebo elektrické troubě.

domacipotreby-franta.cz_Grilování plné chutí! Užijte si gurmánské zážitky s vychytávkami od Tescomy a Orionu_02_grilovací deska

Každé povedené grilování je plné dobrot od nejrůznějších druhů masa, zeleniny až po chutné zákusky nebo zmrzlinu. Předtím, než uspořádáte párty, zjistěte si, jestli přijdou vegetariáni a případně pro ně připravte bezmasou alternativu. Pro ostatní pořiďte více druhů masa, protože každý má rád něco jiného. A jaké další pomůcky na grilování se vám budou hodit?

Správně ochutit a dostatečně propéct

Při grilování je důležité pokrmy dobře ochutit. K tomu slouží nejrůznější marinády, bylinky a směsi koření. Čím déle se maso marinuje, tím bývá chuť lepší. Pokud grilujete často, jistě se vám bude hodit dóza na marinování. Pro usnadnění využijte dávkovač marinády, se kterým maso ochutíte i zevnitř.

domacipotreby-franta.cz_Grilování plné chutí! Užijte si gurmánské zážitky s vychytávkami od Tescomy a Orionu_03_dávkovač a dóza

Pro přípravu masa na teplotní úpravu použijeme grilovací jehlu Tescoma, která je ideální například na špízy. Dokonale a správně propečený steak získáme díky vidličce s teploměrem. Aby bylo maso správně vláčné a šťavnaté, pořiďte si tenderizer na maso.

Video Grilovací jehla Tescoma PRESTO TONE

Video Vidlička s teploměrem Tescoma PRESIDENT

Video Tenderizer na maso Tescoma PRESTO

Další vychytávky, které se vám budou hodit

Perfektního tvaru hamburgerů dosáhnete pomocí tvořítka na hamburgery. Všechny budou krásně stejné a skvěle se vejdou do housky. Zbývá už jenom nakrájet zeleninu a připravit chutný salát jako zdravou přílohu.

Video Tvořítko na hamburgery Tescoma PRESTO

K pořádnému grilu patří uhlí, jehož nabírání si usnadníte pomocí speciální lopatky. Nezapomeňte také na drobnosti, jako jsou vidličky a steakové nože pro pohodlné stolování. Kuchaři se hodí ještě obracečka, mašlovačka, držák na kukuřici, kleště a další.

Video Lopatka na uhlí s drtičem Tescoma PRIVILEGE

Nakupujte výhodně

Ať už vás okouzlí kompaktní gril PARTY TIME nebo chcete doplnit svou výbavu o jiné vychytávky značky Tescoma, určitě vás potěší nákup v obchodě Domácí potřeby Franta (www.domacipotreby-franta.cz), kde můžete na nezlevněný sortiment Tescoma využít kupon na 10% slevu.

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg