Grilovací sezóna je tu! Užijte si grilovačku bez starostí

Kdo by neměl rád grilování ve společnosti přátel. Zábava, dobré jídlo a pití – přesně to na posezení u grilu milujeme. Chcete si dopřát výjimečnou akci, oslnit nejbližší svým hostitelským umem, a přesto uspořádat pohoštění bez jakýchkoli starostí? My víme, jak na to – a vaše letošní grilovačka bude nezapomenutelná!

party-pohotovost.cz_Grilovací sezóna je tu. Užijte si grilovačku bez starostí_02

Zapomeňte na rosničky

Řekněte NE stresu, který přináší nepřesné předpovědi počasí. Ani prudký déšť vám přece nezkazí ten úžasný čas, který strávíte ve vybrané společnosti. Pronajměte si párty stany, které ochrání komfort všech zúčastněných – ať už je teplo nebo zima. Náhlé změny počasí? Nevadí! Speciální stan chrání nejen před ostrým sluncem či deštěm, ale díky přímotopům i před případným chladem. Tak nač troškařit – pozvěte ještě více těch, které máte rádi – přidejte pivní sety, piknikové stoly a výčepní zařízení. A místa bude dost pro všechny!

Buďte dokonalí hostitelé

Ne každý z nás je mistr v přípravě perfektního masa na grilu. Chcete si vychutnat grilovací sešlost, aniž byste namísto zábavy trávili každou volnou chvíli o samotě u grilu? Nechte to letos na druhých a vychutnejte si čas s přáteli podle sebe. Párty pohotovost je připravena pohostit vaše hosty šťavnatou kýtou, křupavým kuřátkem nebo třeba celým selátkem. Párty pohotovost nenabízí pouze prodej masa na gril, ale v případě zájmu se postará i o naložení a přípravu masa na tyč. A jestli vám chybí gril odpovídající velikosti, odborníci na grilování přiberou i ten. A tak si budete moci užít grilování naplno. Bez starostí, zato s plnou chutí.

party-pohotovost.cz_Grilovací sezóna je tu. Užijte si grilovačku bez starostí_03

Kdo je připraven, není překvapen

Ke starostem patří i myšlenky na nepořádek, který obvykle zůstane po těch nejlepších akcích – a uklízet musí hostitel. Netrapte se, připravte se. Čistá myčka snese hromadu nádobí, ale bohužel není bezedná. Jestliže se děsíte, že navíc nenajdete dostatek nádobí pro všechny hosty, vyřešte to s grácií. Prostě pořiďte jednorázové nádobí. Použité kusy vyhodíte a úklid tak zvládnou i samotní hosté. Nechte odpadkové pytle, ať se o pořádek postarají za vás. A rozbité nádobí už nehrozí!

Bude to velké!

Pokud jste se vždy hrozili pozvat více hostů, tak teď už nemusíte. Velké rodinné oslavy, firemní večírky nebo obecní události – nic není nemožné. Nechte si třeba připravit párty na klíč. Kompletní zajištění události můžete ponechat na specialistech na grilování a organizaci – vy se jen bavte, a hlavně připravte dokonalý seznam hostů. Aby zábava byla skutečnou zábavou.

Párty pohotovost (party-pohotovost.cz)

party-pohotovost.cz_Grilovací sezóna je tu. Užijte si grilovačku bez starostí_04

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg