Milujete grilování? Dopřejte si pořádný kus rožněného masa i v zimě

Už jste někdy viděli zlaté prasátko? My ano a nikdo u toho nemusel mít hlad. Točilo se na Vánoce u nás na grilu a všichni jsme si pořádně nacpali pupky do zlatova vypečenou kůrčičkou a na jazyku se rozplývajícím masem. Sezóna grilování totiž s létem nekončí. Nasaďte si kulicha a rukavice a uspořádejte zahradní party třeba na Silvestra. Postaráme se o zázemí, gril i maso.

Půjčovna grilů a party vybavení, to je Party pohotovost

Při grilování na podzim a v zimě se neobejdete bez pořádného grilu s víkem. Díky víku se maso v grilu propeče stejnoměrně a rychle, a navíc vám do grilu nebude foukat a sněžit. Pokud máte doma gril bez víka, nezoufejte. Půjčíme vám zakrytý gril přesně tak velký, jak budete potřebovat. Na výběr máme z pěti grilů – od menšího grilu na zhruba 18 kg masa až po pořádný rožeň na téměř půl tunové tele. Ani s masem si nemusíte dělat starosti. Dodáme i naložené maso na gril. Naložíme vám kuřata, krůtu či krocana, hovězí i vepřovou kýtu, selátko, telátko i statného divočáka. K fláku masa přibalíme marinádu na potírání a pokud se necítíte na napíchnutí masa na jehlu a zabalení do alobalu, i to pro vás rádi uděláme.

Nekupujte party stany a posezení, půjčíme vám naše

Málokdo je připravený posadit a pohostit dvacet hostů jen tak z fleku. My ano. Půjčíme vám pivní sety, aby vám hosti nevynesli spaní a vytvoříme zázemí z menších či větších party stanů podle počtu vašich hostů. Party stany udrží vaše hosty v suchu a teple, i kdyby se venku ženili všichni čerti.

party-pohotovost.cz_2_grilovani_kyta_hovezi

 

Máme vše, co budete ke grilování potřebovat

K masu patří pivo. Ale zapomeňte na lahváče. Tím na party nikoho neoslníte. Raději si u nás ke grilu a masu půjčte výčepní zařízení a objednejte pár soudků zrzavé vody. Rozvoz piva zajišťujeme po Praze a okolí. Máte do čeho pivo načepovat? Nechte sklo v kredenci a nafasujte u nás kelímky. Ušetříte si starosti s mytím nádobí i s případnými střepy. Ani servis po babičce nemusíte zamastit. Ve skládku pro vás máme připravené plastové misky, tácky, panáky, příbory a další jednorázové nádobí, které pak stačí vyhodit do tříděného odpadu.

Pomůžeme vám uspořádat takové zimní grilování, na jaké dlouho nezapomenete. Přejeme vám, ať letošní zima voní po grilované kýtě a pečených bramborách.

party-pohotovost.cz_3_logoVaše Party pohotovost

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg