Uzavřete sezónu zahradní party s grilovačkou. O vybavení se postaráme my

Slunci pomalu docházejí síly a listů na stromech už taky moc nezbývá. To je jasné znamení, že sezóna teplých večerů se pomalu, ale jistě blíží ke konci. Využijte jeden z posledních hezkých víkendů a rozlučte se s létem, jak se patří. Uspořádejte zahradní party pro celou partu. O gril, pořádný kus masa, pití a posezení se postaráme my.

grilovani_kyta_veprova

Party pohotovost zařídí perfektní rozloučení s létem

Uspořádat oslavu pro 20 lidí se hezky řekne, ale hůř udělá. Málokdo je totiž na takový zástup hostů připravený. Chybí židle, stolky, příbory, skleničky i gril na několik desítek kilo masa. Kdo to všechno zařídí? Přeci tým Party pohotovosti, který je připravený zapůjčit vám vše, co perfektní zavíračka léta potřebuje. Půjčíme vám gril na drůbež, vepřovou kýtu, vypečené selátko nebo křehoučké telecí. Samozřejmě perfektně vyčištěný a připravený k okamžitému grilování. Postaráme se i o maso na gril, které vybereme u nejlepších místních řezníků. Podle přání vám ho můžeme i naložit do domácí marinády, připravit na tyč a zabalit do alobalu.

sele_na_grilu

Aby vám po jídle nebylo těžko, objednejte i sud piva

A když se jí, tak se i pije. Rádi vám ke grilu půjčíme i výčepní zařízení a přibalíme pár soudků piva. A pro děti a řidiče nějaké to nealko, ať se nemusíte zdržovat nákupem v supermarketu.  Od nás si odvezete naprosto vše, co budete potřebovat.

pujcovna_grilui_98185750

Posadíme vaše hosty a postaráme se i o nádobí

Ani přístřeším a stoly se nemusíte zaobírat. Půjčíme vám pivní sety, aby hosty nebolely nohy a party stany a velké slunečníky, které zadrží případný podzimní deštík.  Nemáte dostatek příborů a skleniček? Nic se neděje. Vybavíme vás i jednorázovým nádobím, které vám ušetří starosti i čas. Nerozbije se a po akci ho stačí jen vyhodit do tříděného odpadu a máte po starostech.

Už víte, kdy to vypukne? Dejte nám včas vědět, kam všechno povezeme nebo na kdy vám máme vše připravit. Budeme se na vás těšit, tým Party pohotovosti.

www.party-pohotovost.cz

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg