Recepty a tipy od sousedů: Vepřová žebra

V naší rubrice zaměřené na zajímavé články a recepty, které nás zaujaly se tentokrát zaměříme na vepřová žebra. Pokud už jste vyzkoušeli některý z našich receptů např. na Grilovaná žebírka s jemnou příchutí česneku nebo na Grilovaná medová žebírka, máme pro vás přehršel dalších tipů.

Necháte se inspirovat od skutečného profesionála? Šéfkuchař Petr Andert z restaurace Koley ve videu na portálu iDnes.cz ukáže, jak na pečená žebírka.

Rovnou tucet receptů (tedy bez jednoho ;-) ), přináší portál Prima Fresh. Takže pokud vás lákají Vepřová žebírka v texaském stylu, Oklahomská vepřová žebírka, Hovězí žebra s pivem a zeleninou, Kašmírská smažená žebra nebo třeba Pikantní pečená vepřová žebírka s domácí chilli majonézou, zkuste výše uvedený odkaz. A nezapomeňte nám do komentářů napsat, který recept vás nejvíce zaujal.

Vaší pozornosti by neměl uniknout ani recept na Grilovaná žebírka v marinádě jerk, který přinesl magazín Apetit online. Když je ochutíte exotickou marinádou, budete se jen olizovat.

Vepřová žebra, to je pořádné jídlo nejen pro chlapy. Na portálu Proženy.cz se můžete dozvědět jak na Pečená žebra 3x jinak: S medem, rajčaty nebo kmínem!

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg