Vaření s Láďou Hruškou – recepty nové i osvědčené

Skvělá zpráva pro všechny příznivce televizního inspektora Ládi Hrušky. Televize Nova do podzimního vysílacího schematu nasadí pořad Vaření s Láďou Hruškou. Bude se sice jednat jen o desetiminutovku, ve které Láďa Hruška představí nejen nové recepty, ale i osvědčené kousky, které již vařil v Televizních novinách.

Znovu si tak budeme moci připomenout recepty na domácí chleba, pivní rohlíky nebo třeba třepací fofrdort. Vaření s Láďou Hruškou by se mělo stát hlavním tahákem televize Nova v oblasti kulinářských show. Ladislav Hruška, jehož recepty si získaly obrovskou popularitu již v době jejich vysílání v Televizních novinách, je zárukou dobré zábavy i toho, že se diváci budou moci z obrazovky naučit nové rychlé a levné recepty. A o tom Vaření s Láďou Hruškou je.

» Přehled receptů Ládi Hrušky

Kdo je Ladislav Hruška

Láďa Hruška pochází z Městce Králové. Po úspěšném absolvování základní a střední školy pokračoval ve studiu na pedagogické fakultě v Hradci Králové. Od pedagogiky ale zběhl do médií, ve kterých začínal jako externí redaktor v Nymburském deníku. Přes televizi Prima se nakonec dostal do televize Nova, kde se stal jedním z nejpopulárnějších reportérů.

Uznání diváků mu přinesly jeho reportáže, ve kterých vystupoval jako potravinový inspektro televize Nova. Inkognito navštěvoval supermarkety a hypermarkety v České republice a kontroloval kvalitu nabízených potravin.

Odtud už byl jen krůček k tomu, aby se stal, jak jej na nově často nazývají, gastronomickým experimentátorem. V Televizních novinách a na Tn.cz začla představovat recepty na nejrůznější pokrmy, které si může doma připravit každý. Jejich příprava se přitom vyznačuje tím, že je lze udělat levně, rychle a jejich přípravu zvládne takřka každý.

Láďa Hruška čerpá z receptů, které muzasílají samotní diváci a které lze najít v nejrůznějších internetových kuchařkách a na fórech, kde si lideé vyměňují svoje zkušenosti s vařením i nejrůznější tipy do kuchyně. Možná právě proto si získal takovou popularitu mezi širokou veřejností. Samostatný pořad Vaření s Láďou Hruškou je tak dalším pokračováním působení populárního televizního inspektora na poli vaření a gastronomie.

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg