Rozpal to, šéfe! Recepty Zdeňka Pohlreicha na Primě i v knižní podobě

Nový pořad televize Prima, ve kterém Zdeněk Pohlreich národu předá další várku svých rad a receptů pro grilování, se jmenuje Rozpal to, šéfe! Příznivci populárního “Šéfa”, ale grilování vůbec, mají pohotovost. Již první Pohlreichův pořad o grilování s názvem Šéf na grilu si mezi diváky získal velkou oblibu.


A nejinak tomu jistě bude i tentokrát. Nedělní podvečery budou na Primě patřit grilování. Dobrou zprávou navíc je, že recepty na grilování z tohoto pořadu se objeví i v knižním vydání. Kniha se stejnojmenným názvem a podtitulem 91 skvělých grilovacích receptů od snídaně po drinky by měla přijít na trh v nejbližších dnech spolu s uvedením pořadu na obrazovky. O křest knihy se postarají dvě poslední České Miss Gabriela Kratochvílová a Gabriela Franková.

Rozpal to, šéfe! bude televize Prima vysílat každou neděli před hlavní zpravodajskou relací. První díl je do vysílání naplánován na neděli 18. května od 18:00 hod. Po skončení první řady pořadu Rozpal to, šéfe! (natáčení další řady zatím nemáme potvrzené a zřejmě bude mimo jiné záviset i na úspěchu premiérové řady) bude Prima reprízovat pořad Šéf na grilu, který před několika lety ještě umocnil zájem Čechů o grilování.

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg