V Plzni se bude grilovat pod širým nebem

V rámci akce Plzeňská promenáda se 23. 6. a 30. 6. 2012 v Plzni bude grilovat pod širým nebem. Plzeňská promenáda je happening začínající ve 14:00 hodin. Jeho součástí by měl být koncert některé z místních hudebních skupin, divadlo pro děti a také výtvarné a dovednostní workshopy pro rodiče s dětmi.

Celý program by měl probíhat na plzeňském náměstí Republiky a krom ostatního programu by zde měly připravené grily, na kterých by se měly připravovat nejrůznější dobroty. Zda bude možné si přinést vlastní poživatiny, nebo zda bude možné pouze ochutnávat či nakupovat potraviny ugrilované obsluhou není z veřejně dostupných informací zřejmé.

V každém případě, pokud jste z Plzně nebo budete mít cestu, nelekejte se těch workshopů a podobných nesmyslů (akce je zřejmě součástí programu souvisejícího s Evropským hlavním městem kultury 2015, a nějaký ten vorkšop proto musí být součástí programu, protože bez použití tohoto výrazu se nedá napsat žádná hodnotící zpráva v souvislosti s čímkoliv “evropskounijním”), může to být docela zajímavá akce a kromě blbnutí s dětmi třeba načerpáte inspiraci i na nějaký zajímavý recept na grilování. A pak že je titul Evropské hlavní město kultury jen pohroma pro většinu Plzeňáků…

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg