Nagrilu.cz v tištěné podobě ;-)

Sobotní příloha regionálních Deníků “moje rodina” z 18. 6. 2011 měla přídomek “speciál o grilování”. Výborně, informací a novinek o naší společné zábavě není nikdy dost. S výjimkou autorského rozhovoru s Jiřím Babicou a několika dalších článků byl zdrojem většiny informací portál Nagrilu.cz

Jsme opravdu rádi, že informace, které čtenářům – ať již přímo zde na webu či nepřímo prostřednictvím tisku – přinášíme, jsou pro ně užitečné a přinášejí jim radost z grilování a potažmo přispívají k pohodovým chvilkám stráveným s přáteli a rodinou při barbecue.

Škoda jen, že se nikde v textu neobjevila citace, zmínka či odkaz na www.nagilu.cz. To ale není nic neobvyklého, podobným způsobem se chovají i další média. V případě receptů na tom ani není nic špatného, ty se v nejrůznějších variantách objevují všude možně, tak, jak si je lidé mezi sebou předávají, upravují a vylepšují.

Přesto máme pro autory těchto novinových článků jeden návrh. Co takhle anonymně věnovat polovinu honoráře za tyto texty některé neziskové organizaci? Třeba nadačnímu fondu Klíček, který se snaží zlepšovat životní podmínky vážně nemocných dětí a jejich rodin. Přidat se samozřejmě může i kdokoliv další. Děkujeme a přejeme fajn chvíle u grilování.

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg