Šéf na grilu má za sebou premiéru

Televize Prima v pondělí 23. 5. 2011 odvysílala všemi milovníky grilování netrpělivě očekávaný první díl pořadu Šéf na grilu. Téma bylo navýsost lákavé: steaky. Celá série by měla mít šest dílů.

Zdeněk Pohlreich přiznal, že s grilováním začal již jako malý kluk. Nešetřil praktickými radami, které zejména začátečníci určitě ocení, i svými typickými hláškami.

Nestihli jste Šefa na grilu v televizi? Podívejte se na něj na online na streamu: .

Zdeněk Pohlreich předvedl klasiku: Rib eye steak, poradil s výběrem masa, nechal se vyzpovídat Halinou Pawlowskou. A také ukázal, jak by ugriloval steak tak, aby si na něm pochutnal on sám.

„Grilujeme rádi a grilujeme špatně,“ uvedl svůj pořad Zdeněk Pohlreich. A jak jsme u “Šéfa” zvyklí, kladl důraz na jednoduchost, nákup kvalitních surovin a dodržení správných postupů. “Grilování není o tom, naložit na gril buřty, kuře, hovězí… Stačí jedno jídlo, protože grilování není obžerství, je to o pohodě, klidu, udělat si fantastický kus masa…”. V tom nezbývá než se Zdeňkem Pohlreichem souhlasit.

Nagrilu.cz hodnotí první díla Šéfa na grilu 67 %. Další díl uvidíte 30. 5. 2011 na televizi Prima ve 21:20 hod. Tématem budou hamburgery.

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg