Grilmánie o víkendu pokračovala v Opavě a Olomouci

Harmonogram semifinálových kol Globus Grilmánie je neúprosný a grilovat se musí za každého počasí. Účastníkům opavského semifinále tak nezbylo, než připravovat soutěžní pokrmy uprostřed bouřky, která zcela vyplavila dějiště soutěžního klání. A tak není divu, že zvítězil tým s názvem ŽABÁCI.

Kdo jiný by si s nástrahami deštivého počasí mohl poradit lépe? Když se po poledni vyčasilo, začali jim v dalších disciplínách ostře šlapat na paty týmy Family Gril a Grilleři. Dobře rozjetí Žabáci si však vítězství již nenechali ujít. Z ocenění za nejlepší Image se radoval tým Kapitán Bambus. Cenu Exot Grilmánie si zaslouženě odnesl Česnek tým, jehož členové po celý den bavili porotu i návštěvníky.

Vystoupení zpěvačky Lucie Vondráčkové přilákalo i v dešti velké množství návštěvníků. Lucie v Opavě představila jak známé hity, tak songy z nového 2CD Fénix. Celým dnem provázela zavedená moderátorstká dvojice Martin Zounar a Petr Martinák.

Olomouc

Z Opavy se tým Grilmánie v neděli přesunul do Olomouce. Ani četné dešťové přeháňky neodradily zájem návštěvníků, kterých se ve městě tvarůžků sešlo velké množství. Ti se zájmem sledovali vystoupení Lucie Vondráčkové, bavili se vtipkováním Martina Zounara a Petra Martináka a s chutí ochutnávali grilované speciality.

Zatímco v loňském roce bylo vítězství Alf Teamu v celorepublikovém finále velkým překvapením, v letošním roce naopak všechny šokovalo vyřazení toho týmu Alfréda Hermana již v semifinále. Finálová účast mu unikla o jediný bod. Udělit cenu za nejlepší Image bylo v Olomouci nelehké, díky vysoké úrovni výzdoby stánků, kostýmů i vystupování olomoučáků. V konkurenčním boji pak zvítězil tým Kůrovci, který si neodnesl jen cenu za Image, ale zároveň se umístil na prvním místě a postupuje tak do finále.

Zdroj: grilmanie.cz

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg