V Brně se o víkendu grilovalo

O tomto víkendu vybrali své zástupce pro celostátní kolo otevřeného Mistrovství ČR v grilování také Jihomoraváci. Nedělní semifinálové kolo se uskutečnilo v Brně. Stejně jako minulý týden v Českých Budějovicích a Pardubicích sužovalo účastníky tohoto kola Globus Grilmánie tropické horko a navíc strach z meteorology předvídané bouřky, která se nakonec naštěstí nekonala.

V tradičně nabitém semifinálovém kole, ve kterém soutěží milovníci dobrého jídla a nápojů z Jižní Moravy, zvítězili favorizovaní Labužníci pod vedením Petra Němce. V těsném závěsu skončili Charbuláci. Tento tým s velkými zkušenostmi, který vloni v Brně zvítězil a ve finále pak obsadil krásnou stříbrnou pozici, byl letos odsouzen do role náhradníků pro finálové kolo. Na třetím místě skončili Čutálisti, kteří, jak název napovídá, rozdělují své „sportovní“ zájmy rovným dílem mezi grilovací soutěže a výkonnostní fotbal. Zaslouženě si odnesli i cenu za nejlepší image.

Návštěvníci se po celý den skvěle bavili, ochutnávali grilované speciality a s nadšením sledovali vystoupení Lucie Vondráčkové, která i v Brně předvedla ve své show jak známé hity, tak zbrusu nové skladby.

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Big green egg