Rozpal to, šéfe online

Pořad Rozpal to, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem grilujícím byla pro televizi Prima sázka na jistotu. A ne vždy musí platit, že malé riziko znamená nízký výnos. Rozpal to, šéfe u diváků bodovalo a kladně jej hodnotíme i my.


Atmosféru pořadu dodává už jen to, že se natáčí venku a nikoliv ve studiu, ostatně jak se na grilování sluší. Krásné prostředí, doslova prosluněná atmosféra, zajímavé recepty a klasické hlášky Zdeňka Pohlreicha. To je mix, který Rozpal to, šéfe! přinesl v premiéře prvního dílu 593 000 televizních diváků v cílové skupině Dospělí nad 15 let.

Dobrou zprávou pro ty, kteří vysílání nestihli v televizi, je to, že záznam pořadu je k online k dispozici na internetových stránkách televize Prina, resp. na stránkách Prima Play (odkaz naleznete níže v přehledu jednotlivých dílů). Je možné si přehrát celý pořad nebo jen vybrané pasáže.

Televize Prima naštěstí myslí i na ty, kteří si recepty Zdeňka Pohlreicha chtějí sami vyzkoušet. Vedle toho, že v těchto dnech vyšla stejnojmenná kniha, na webu televize jsou k dispozici také recepty. Ne všichni si stihnou vše zapamatovat přímo při přenosu a textová podoba receptů, zvláště pokud je možné si ji vytisknout, je zcela jistě neocenitelným pomocníkem při přípravě všech dobrot, které se v pořadu objevily. Recepty z prvního dílu naleznete zde.

Online archiv pořadu Rozpal to, šéfe!

1. díl (premiéra 18. 5. 2014)

» Zahradní grill Weber v prodejně Weber World.
» Hledáte recepty pro každodenní vaření?
» Zahradní grily Weber – záruka snadného grilování.